“E kam trashëguar nga gjyshja”, sekreti i Jennifer Lopez për lëkurën perfekte është ky produkt

Nëse ka një yll në planet që dikush nga ne do të donte të dukej, patjetër që do të ishte Jennifer Lopez.

Ylli latin i viteve 50 ka arritur të duket më shpërthyese, seksi dhe joshëse se kurrë.

Ndërsa një pjesë e madhe i detyrohet trupit të saj me linja perfekte, por një rol të rëndësishëm në imazhin e saj luan edhe fytyra e saj pa difekte.

Kështu që nëse mendoni se kjo i detyrohet vetëm kremrave dhe teknikave inovazive, keni gabim, pasi këngëtarja seksi ka pranuar se përdor një nga përbërësit më të pastër dhe më të mrekullueshëm, siç rezulton, një përbërës që të gjithë kemi në kuzhinën tonë.

Ky nuk është asgjë tjetër përveç vajit të ullirit, pasi Lopez që pranon se është një sekret që ajo e ka adoptuar nga nëna e saj, -e cila, në fakt, e trashëgoi nga gjyshja.

“Nëna, gjyshja dhe tezet e mia e përdorën atë kur kishin nevojë për pak hidratim shtesë në fytyrën, flokët dhe trupin e tyre, kështu që linja filloi me këtë sekret të vogël familjar,” zbuloi ajo në lancimin e linjës së re të produkteve të bukurisë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi