Dua Lipa pozon për revistën e njohur, duket kaq ndryshe me look-un e ri

Dua Lipa ndodhet në kulmin e karrierës së saj. Këngëtarja shqiptare po shijon suksesin e jashtëzakonshëm të albumit “Future Nostalgia” që ka thyer rekorde të njëpasnjëshme.

Prodhuesja e hiteve publikoi pak ditë më parë videoklipin e “Love Again” që është pjesë e këtij albumi.

Wow: Dua Lipa tregoi një pamje të re ndërsa ajo pësoi një transformim goth për kopertinën e revistës 032c

Së fundmi, Dua ka zbuluar se është bërë pjesë e kopertinës së revistës “032C”. Për fotosesionin, artistja ka eksperimentuar në look dhe ku është shfaqur si asnjëherë më parë.

Ajo po punon për të sjellë albumin e radhës dhe siç është bërë me dije, po planifikon të nxjerrë diçka krejtësisht të ndryshme.

Pamja e saj e zakonshme: Dua gjithashtu ndau një surprizë bikini në Instagram të hënën ndërsa ishte relaksuar në një pishinë të madhe

Punojeni! Të Premten Dua bëri një bujë të madhe kur lëshoi ​​videon e re seksi për këngën e saj Love Again

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi