Dritan Haxholli vdiq, Marsida Qatja ‘harron’ krimin që i gjakosi shtëpinë, poston foto me fëmijët: Jam e bekuar!

Marsida Qatja duke se po vijon normalisht jetën e saj pas ngjarjes që ndodhi në shtëpinë e saj, ku një person u vra me armë zjarri.

Qatja ka postuar një foto me tre fëmijët e saj në Facebook, mbi të cilat shkruante së në praninë e tyre ndjehej e bekuar.

Në foto duket qartë djali i madh, vajza dhe djali 2-vjeçar prej të cilit Qatja siguroi edhe masën “arrest shtëpie”.

Ajo u vu më 17 tetor nga gjykata e Kavajës nën masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, me arsyetimin se Marsida ka një fëmijë vetëm 2 vjeç, e që duhet ta ushqejë me gji.

Ngjarja e rëndë ndodhi pak javë më parë në Kavajë, ku një konflikt i armatosur përfundoi me një viktimë dhe me një të plagosur. Viktima bezdiste ish të dashurën Marsida Qatja. Kjo e fundit thirri për ndihmë të dashurin e ri Bledar Toçi.

Pasi pa njerëz në shtëpi viktima hapi zjarr duke plagosur policin, ky i fundit e vrau me armën e shërbimit. Në apartamentin duplex jetonin edhe fëmijët e parukieres 30-vjeçare.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi