Donika Kadaj vlerëson Dardan Molliqajn

Deputetja e Vetëvendosjes Donika Kadaj nuk ka asnjë fjalë të keqe për njeriun, që po luftohet më së shumti nga grupi që brenda VV-së identifikohen si të afërt me Albin Kurtin.

Përkundrazi, sipas deputetes së VV-së Dardan Molliqaj është shembull i njeriut të përgatitur politikisht dhe shumë të vendosur.

Ajo ka thënë se ende nuk e di saktësisht se çfarë po ndodh në VV, por se do të angazhohet për unitet.

Rrëfimin e plotë mund ta ndiqni sonte në emisionin “Personale” në TV Dukagjini, prej orës 21:00./Telegrafi/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi