Djali i tij mbush 9 vjeç, ky është urimi i aktorit të portokallisë!

Marin Orhanasi, aktori i njohur i portokallisë i ka dedikuar një status të veçantë djalit të tij, Maid me rastin e ditëlindjes së tij të 9.

Statusi i tij në facebook:

Maid o taifuni im. E mbaj mend kur ti nuk numeroje dot deri ne 9. Tani i mbushe 9 vjec o 99-ç dhe di te numerosh deri ne 90 mije. Sidomos kur behet fjale per leke?. Ti qe ma ben mamin me nerva. Ti qe kur vij ne shtepi nxiton te justifikohesh qe nuk e ke ti fajin. Ti qe kerkon sushi ne 7 te mengjesit dhe kur s ti marr, pas nje ore degjoj qe bie dera dhe shoh motorristin e sushit. ?‍♂️ Ti qe nuk na le te shohim TV. Ti qe do te behesh doktor Aktoresh?. Ti qe ben skema me mamin me ma fut mu dhe une qe e haj?. Ti qe me ben te qesh kur jam me shume nerva. Ti qe vjen me puth ne 5-së te mengjesit dhe nuk e mban mend me vone. Ti o APASHI im. Lus Zotin qe te te jape vetem besim, shendet, dashuri dhe lumturi. Gezuar ditelindjen bir. #teduashumeorçun#”
/Drita Tv/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi