Dhunon punonjësit e OSHEE, e ndaluan të takonte drejtorin

Një person ende i paidentifikuar është vënë në pranga në Fier pasi ka ushtruar dhunë ndaj rojes dhe punonjësve të OSHEE.

Mësohet se autori i ngjarjes ka tentuar të takojë drejtorin e institucionit dhe ka ushtruar dhunë për të hyrë me zor.

Policia po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi