Deputetja e Kavajës Orjola Pampuri solidarizohet me shtetin Grek për zjarret.

Deputetja e Kavajës Orjola Pampuri solidarizohet me shtetin Grek për zjarret.

Statusi i znj. Orjola Pampuri:

“Solidarizim me Shtetin Grek dhe qytetaret e tij per kete katastrofe natyrore.
Ngushellime per ata qe nuk arriten te mbijetojne e mbeshtetje shpirterore per ata qe u shpetuan flakeve.
ZOT, urojme e lutemi, qofte me kaq………”

/Drita Tv/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi