Çifti i njohur bëhen prindër për herë të dytë

Heidi Montag dhe Spencer Pratt janë bërë prindër për herë të dytë.

Heidi lindi një djalë mëngjesin e 17 Nëntorit, raportojnë mediat e huaja.

Sipas përfaqësuesit të çiftit, Heidi dhe i porsalinduri gëzojnë shëndet të plotë.

Dyshja janë gjithashtu prindër të një djali 5 vjeçar me emrin Gunner.

Montag dhe Pratt njoftuan se po prisnin një tjetër në qershor ndërsa konfirmuan se ishte djalë. Në të njëjtin muaj, Montag postoi një mesazh për Ditën e Babait, duke shkruar: “Fëmijët tanë janë kaq të bekuar që kanë një baba kaq të mrekullueshëm autentik, të fortë, qesharak, të zgjuar dhe të dashur.”

Heidi Montag

Heidi Montag, Spencer Pratt

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi