Çifti i bashkëshortëve goditen me karrige në qendrën e votimit

Një incident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në një qendër votimi në Vashtmi të Korçës.

Një çift bashkëshortësh janë goditur më karrige, ku sipas tyre kjo ka ndodhur pasi nuk lejuan nënë e tyre të votonte.

Personi i dëmtuar është Ardian Avdolli bashkë me bashkëshorten e tij.

“Atje pra në qendër votimit, arsyeja për nënë nuk e lejuan dhe e shtynë e goditën janë edhe kamerat aty, Ata janë dy vëllezër djem të kryeplakut, na goditën me karrige”, tha ai.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi