KATEGORIA

VIDEO

Duajini nënat tuaja! Videoja që po çmend rrjetin!

Nëna e kësaj foshnje ka vdekur gjatë lindjes. Zemren ja ka dhuruar një personi i cili në këtë spot është i veshur me bluzë të...

Bashkia e Kavajës, video mesazh me qytetarët për ndërtimin e ujësjellësit në Seferaj

Me anë të një video mesazhi të publikuar pak minuta më parë në faqen e saj zyrtare, Bashkia e Kavajës ka sjellë në vëmendjen...

Pamje të rënda! Hidhet nga ballkoni bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda

Enkelajda Hallunaj, bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj, dyshohet se i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i katit...

Videoja hit: pitbulli çnderon një grup burrash

Është e vërtetë se pitbulli të fut tutkën e me të nuk bëhet shaka. Ndaj një grup meshkujsh, punëtorë të zakonshëm të ndodhur në një...

“Mos i gjykoni njerezit para se t`i njihni”

"Mos i gjykoni njerezit para se t`i njihni" Një histori prekëse dhe me mesazh të fortë!

Kush e krijoi Tokën?!

Kush e krijoi Tokën?! A është krijuar ajo rastësisht?! Informacione të dobishme që duhet t'i dini! #LIKE #SHARE  

Protestuesit tentojnë të hyjnë me forcë në Ministrinë e Arsimit (Video)

Këshilli Studentor i Fakultetit Shkencave Matematiko-Natyrore ka organizuar një protestë më kërkesën për rikthimin e drejtimeve arsimore në fakultet si dhe heqjen e Udhëzimit...

Ndoshta Nuk E Keni Ditur- Dëgjoni Çfar Fiton Ai Që Thërret Dikë Në Iftar

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë. Në vazhdim stafi...

Rama përplaset me gazetaren e inatoset: Pyet pronarin a jep llogari për vëllanë e tij

Konferenca për median e kryeministrit Rama në aeroportin "Nënë Tereza" është mbyllur me nervozizëm nga kryeministri pas një përplasjeje me gazetaren Ambrozia Meta. Pyetja e...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img