KATEGORIA

VIDEO

Prindër kujdesuni për fëmijët tuaj! Video

Prindër kujdesuni për fëmijët tuaj!

Mua më keni një borxh sulltani im!

#EMOCIONALE?? Mua më keni një borxh sulltani im! #perkthim_shqip #Shperndajeni ju lutem

Video më qesharake se kjo nuk do të shihni sot!

Videoja më poshtë është shumë qesharake. Ajo është një përbmledhje e disa videove të shkurta që i kanë bërë njerëzit të qeshin shumë. Shikojeni deri në...

Duajini nënat tuaja! Videoja që po çmend rrjetin!

Nëna e kësaj foshnje ka vdekur gjatë lindjes. Zemren ja ka dhuruar një personi i cili në këtë spot është i veshur me bluzë të...

Bashkia e Kavajës, video mesazh me qytetarët për ndërtimin e ujësjellësit në Seferaj

Me anë të një video mesazhi të publikuar pak minuta më parë në faqen e saj zyrtare, Bashkia e Kavajës ka sjellë në vëmendjen...

Pamje të rënda! Hidhet nga ballkoni bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda

Enkelajda Hallunaj, bashkëshortja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj, dyshohet se i dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i katit...

Videoja hit: pitbulli çnderon një grup burrash

Është e vërtetë se pitbulli të fut tutkën e me të nuk bëhet shaka. Ndaj një grup meshkujsh, punëtorë të zakonshëm të ndodhur në një...

“Mos i gjykoni njerezit para se t`i njihni”

"Mos i gjykoni njerezit para se t`i njihni" Një histori prekëse dhe me mesazh të fortë!

Kush e krijoi Tokën?!

Kush e krijoi Tokën?! A është krijuar ajo rastësisht?! Informacione të dobishme që duhet t'i dini! #LIKE #SHARE  

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img