KATEGORIA

VIDEO

STOP – EMISIONI 175 (SEZONI 3) 4 maj 2018 Kavajë, i pari i klasës në kushte ekstreme, historia e rrallë e Amrit

Emisioni “Stop” është ndalur në shkollën 9-vjeçare “3 Dëshmorët” në Kavajë, ku mësuese Klorida Teferiçi na ka treguar për historinë e Amri Popoit. “Kam parë...

Për të qeshur: yje futbolli në variantin femër (video)

Faqja në Facebook “Oh my goal”, e cila ka mbi 3.5 milion ndjekës, ka ofruar një video ku emra të mëdhenj të futbollit botëror...

Barça, kampione në La Liga 3 javë para fundit

Barcelona mori titullin në La Liga me fitoren 4-2 ndaj Deportivo La Coruna-s. Skuadra katalanase përfitoi nga forma fantastike e Lionel Messi-t me 3 gola,...

Ndiqe deri në fund këtë video! Çfarë kuptove?!

Ndiqe deri në fund! Çfarë kuptove?!

Kur gjyshja tregon se dikur edhe ajo ishte e re!

Kur gjyshja tregon se dikur edhe ajo ishte e re!

Sa LIKE bëhen për këtë vogëlushe bukuroshe?!

Sa LIKE bëhen për këtë vogëlushe bukuroshe?!

Myftiu i Kosovës, Naim Ternava: Mediat në Kosovë nuk iu bashkuan aktiviteteve tona!

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës në një intervistë ekskluzive për arbëreshë.info ka deklaruar se pavarësisht se ju kanë derguar ftesa të gjitha mediave...

Kur të përballesh me sfida, mos harro se nuk është hera e parë.

Kur të përballesh me sfida, mos harro se nuk është hera e parë.

Nikaragua, gazetari vritet në transmetim të drejtpërdrejtë (Video)

Një gazetar në Nikaragua u vra gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë të protestave antiqeveritare. Ángel Gahona po raportonte për dëmin që kishte pësuar një...

“Pajtohen” Visar Ymeri dhe Albin Kurti! Visari e përqafon atë “live” në emission

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje tashmë anëtari i “Grupit të Deputëve të Pavarur”, Visar Ymeri, ishte i ftuar në emisionin argëtues “Oxygen”. Aty Visari shpalosi një...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img