KATEGORIA

VIDEO

Sa LIKE bëhen për këtë vogëlushe bukuroshe?!

Sa LIKE bëhen për këtë vogëlushe bukuroshe?!

Myftiu i Kosovës, Naim Ternava: Mediat në Kosovë nuk iu bashkuan aktiviteteve tona!

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës në një intervistë ekskluzive për arbëreshë.info ka deklaruar se pavarësisht se ju kanë derguar ftesa të gjitha mediave...

Kur të përballesh me sfida, mos harro se nuk është hera e parë.

Kur të përballesh me sfida, mos harro se nuk është hera e parë.

Nikaragua, gazetari vritet në transmetim të drejtpërdrejtë (Video)

Një gazetar në Nikaragua u vra gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë të protestave antiqeveritare. Ángel Gahona po raportonte për dëmin që kishte pësuar një...

“Pajtohen” Visar Ymeri dhe Albin Kurti! Visari e përqafon atë “live” në emission

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje tashmë anëtari i “Grupit të Deputëve të Pavarur”, Visar Ymeri, ishte i ftuar në emisionin argëtues “Oxygen”. Aty Visari shpalosi një...

Si u bashkuan dy familjarët pas 40 vitesh, falë videos virale në YouTube

Një burrë nga India, i cili ishte zhdukur 40 vjet më parë është bashkuar me familjen e tij pasi vëllai e kishte njohur atë...

E trishtë por e vërtetë! Shikoni videon që po thyen rrjetin!

E trishtë por e vërtetë! Shikoni videon që po thyen rrjetin!

Arena Kombëtare merr formë, tribunat drejt përfundimit

Stadiumi i ri që do të presë ndeshjet e kombëtares shqiptare të futbollit po materializon projektin e bukur në një prej veprave më madhore...

Kur e pëson nga shoku i dhomës! (Video)

Kur e pëson nga shoku i dhomës! (Video)

Ekstremisti Kolë Krasniqi fyen Shqiptarët Muslimanë! Dikush duhet tia tregoj vendin këtij ekstremisti!

Ekstremisti Kolë Krasniqi fyen Shqiptarët Muslimanë! Dikush duhet t'ia tregoj vendin këtij ekstremisti! Hutbëja e Javës/09.03.2018 Ekstremisti Kolë Krasniqi fyen Shqiptarët Muslimanë! Hoxhë Husamedin Abazi Xhamia...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img