KATEGORIA

LAJME

LAJME dt: 25/05/2020

https://youtu.be/2vax17Ynsuk

LAJME dt: 23/05/2020

https://youtu.be/XgKHo5ibnaE

LAJME dt: 22/05/2020

https://youtu.be/WpwZWDUbqQc

LAJME dt:21/05/2020

https://youtu.be/fXpeMih0t2w

LAJME dt:20/05/2020

https://youtu.be/dneN-TQEc30

LAJME dt:19/05/2020

https://youtu.be/ThIILZWdN7E

LAJME dt: 18/05/2020

https://youtu.be/4PRI_QLJ1Cg

LAJME dt:16/05/2020

https://youtu.be/svxHYBpj0Yg

LAJME dt:15/05/2020

https://youtu.be/lpWO8wIzqzk

LAJME dt:13/05/2020

https://youtu.be/kJ4w2gNQkyw

Lajmet e fundit

Theu karantinën, 4 muaj burg për 27 vjeçarin

Një 27 vjeçar është dënuar me 4 muaj burg në Korenë e Jugut, pasi theu rregullat e karantinës. Ky është dënimi i parë më...

Shqipëri : Konfirmohen 25 raste pozitive në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 25 persona. Në total, numri i të infektuarve në Shqipëri...

Vetëm 55% e punonjësve kanë përfituar pagën prej 40 mijë lekësh

Janë rreth 97 mijë punonjës që u është miratuar pagesa prej 40 mijë lekësh si pjesë e paketës së dytë financiare dhe 95 mijë...

OBSH paralajmëron: Valë e dytë e koronavirusit

Derisa shumë vende të botës kanë lehtësuar masat kundër koronavirusit, Organizata Botërore e Shëndetësisë i ka paralajmëruar ato se mund të përballen me “valën...

Kompania amerikane nis testimin e vaksinës kundër COVID-19

Kompania amerikane e bioteknologjisë, Novavax, filloi testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit dhe tha se në korrik pret rezultatet paraprake mbi efektivitetin dhe...
- ISLAMSHOP.CH -