KATEGORIA

Uncategorized

Zaev: Nuk kemi biseduar me PDSH-në, por mbetemi të hapur për bashkëpunim

PDSH-në nuk e ka ftuar askush që të jetë pjesë e Qeverisë, edhe përkundër deklarateve të kryeministrit Zoran Zaev se koalicioni që ai e...

Projekti i Rrugës së Arbrit, Rama: Do ta lidhim me Maqedoninë

Ndërtimi i Rrugës së Arbrit do të nisë zyrtarisht vitin e ardhshëm, ndërsa Ministria e Financave po negocion ende kontratën financiare me kompaninë fituese....

Ligji i Luftës dhe “Deti”, Kotzias-Bushati diskutojnë temat e nxehta

Vijojnë bisedimet tashmë prej më shumë se 24 orë në ishullin e Kretës, ku ministrat Bushati dhe ai grek Kotzias, së bashku me stafet...

PS kërkon shkarkimin e kreut të KQZ-së

Partia Socialiste propozon shkarkimin e kryetarit të KQZ-së, Klement Zguri. Përmes një relacioni që Top Channel disponon, socialistët dënojnë sjelljen, sipas tyre individuale të kreut...

Microsoft’s Surface App Shows Accessory Battery Levels

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Microsoft Details Updates To The Bing Maps Web Control

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Why Consumer Reports Is Wrong About Microsoft’s Surface Products

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

World’s Best Teens Compete in Microsoft Office World Championship

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Apple 12.9-inch iPad Pro and Microsoft Surface Pro Comparison

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img