https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Uncategorized Archives - Drita Tv

KATEGORIA

Uncategorized

Mashtroi të riun për pasaportë bulgare dhe i mori 215 mijë Euro

Mashtrimi për të nxjerrë pasaportë bulgare dhe për ta bërë një 26-vjeçar aksioner në një kompani, ka vënë në pranga 38-vjeçarin nga Tirana me...

Sllovakia, mijëra qytetarë protestojnë kundër reformës së ligjit penal

Mijëra qytetarë protestuan në të gjithë Sllovakinë kundër reformës së ligjit penal e cila konsiston në heqjen e zyrës së Prokurorisë Speciale që heton...

U kapën duke shkëmbyer 16.2 kg kanabis në parkingun e një qendre tregtare në Tiranë

https://youtu.be/Yu2tteebqDE?si=X4A16mjLtt1UM4bU Në kuadër të operacionit policor të koduar “Lokacioni” janë arrestuar 4 persona, të cilët u kapën në flagrancë teksa shkëmbenin 2 qese plastike në...

PDK bojkoton fjalimin e Osmanit: E ka braktisur rolin unifikues

PDK bojkotoi sot seancën plenare të Kuvendit, ku Presidentja Vjosa Osmani do mbante fjalimin e saj vjetor. Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri...

Berisha publikon skandalin: SPAK operon me kontrata të falsifikuara

Kryetari demokrat, Sali Berisha, publikoi një tjetër skandal. Sipas tij, SPAK nuk po heton bazuar në kontratat origjinale, por duke përdorur kontratat e falsifikuara. “PD...

Balla: Drejtoria Vendore e policisë së Dibrës me “shtëpi” të re

Drejtoria Vendore e Policisë së Dibrës shumë shpejt do të ketë një godinë të restauruar, e cila do të përmbush të gjitha standardet bashkëkohore. Ministri...

Qëlloi me armë zjarri pas konfliktit në Durrës, Balla shkarkon punonjësin e Gardës.

Përjashtohet nga detyra me urdhër të ministrit të Brendshëm Taulant Balla punonjësi i Gardës së Republikës që qëlloi me armë në ajër pas konfliktit...

Petrit Vasili mbi 1 orë në Prokurorinë e Posaçme: U pyeta për…

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka shkuar sot në SPAK. Vasili u pyet për gati mbi 1 orë nga prokurorët e Prokurorisë së...

Rrumbullaku me strukturat për Kufirin dhe Migracionin

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Muhamet Rrumbullaku zhvilloi takim me strukturat e Departamentit për Kufirin dhe Migracionin. Sezoni turistik, shërbimi sa...

Korreshi: Jeni mësuar në Kryeministri, por s’marrim urdhra nga ju

Deputeti i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi nga Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, kërkoi praninë e drejtoreshës së AKSH-it,...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img