https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
SPORT Archives - Page 479 of 481 - Drita Tv

KATEGORIA

SPORT

Real Madrid kampion bote për herë të dytë

Real Madrid ka fituar Kupën e Botës për Klube për herën e dytë radhazi. Të besuarit e Zinedine Zidane mposhtën 1-0 në finale skuadrën...

Madridi pret Barçën, politikë dhe sport

“El Clasiko” e viteve të fundit ka qenë gjithmonë një klishe e rivalitetit mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, por më 23 dhjetor, futbolli...

Katastrofë për Milanin, shkatërrohet nga Verona

E keqja e Milanit të këtij sezoni nuk ishte as Montella, pasi ajo duket se është ende në kampin kuqezi. Një mesditë katastrofike për Milanin...

Mesfushori i Tottenhamit, i pasur me një thesar…nga rastësia

Disa futbollistë janë të pasur prej trashëgimisë familjare, sigurisht edhe nga ata që e njohin botën e luksit përpara se të nisin të gjuajnë...

Vjen humbja e parë, Udineze arrin atë që s’e arriti as Napoli, e as Juve

Atë që e ka bëri Juventusi dhe Napoli në fushën e tyre, e bën Udineze, e për më tepër jashtë fushe. Friulianët befasuan Interin,...

Bayern, tre pikë të vuajtura në Stuttgart. Këlni arrin fitoren e parë

Për të tretën ndeshje me radhë, Bayern Munchen nuk arrin të shënojë më shumë sesa një gol në duelet e Bundesligës, por këtë të...

Matuidi: Dua golin e parë me fanellën e Juventusit

Blasé Matuidi erdhi këtë verë në Torino, nga gjigantët francezë të PSG-së dhe nga java në javë po shndërrohet në një lojtar stabël i...

Simeone i hap dyert francezit Griezmann

Diego Simeone i hap dyert për t’u larguar Antoinne Griezmann. Sulmuesi francez, gjatë muajve të verës ishte duke e braktisur skuadrën madrilene, por në fund...

FIFA kërcënon Spanjën me përjashtim nga “Rusi 2018”

Spanja rrezikon të përjashtohet nga Botërori i Rusisë. Lajmi i bujshëm publikohet nga e përditshmja spanjolle “El Pais”. Sipas saj, në zyrat e Federatës Spanjolle...

Zidane “qetëson” Interin: S’duam sulmues në janar

Zinedine Zidane qetëson interistët, për sa i përket merkatos dimërore. Reali i Madridit nuk do të tentojë blerjen e Mauro Icardit në muajin janar. Trajneri...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img