KATEGORIA

SHOWBIZ

Dy muaj pas dasmës lajmi i bukur për aktorin, së shpejti baba

Pas dasmën përrallore në fillim të qershorit, një tjetër lajm i mirë vjen nga Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij. Bëhet me dije se...

Kryeministri Rama me pushime, fotoja e veçantë që publikon

Kryeministri Edi Rama vijon pushimet verore me familjen e tij, ndërsa zgjedh një moment të veçantë për të ndarë me ndjekësit e tij në...

Dalin pamjet, Thaçi pushime në pallatin luksoz: Gjithë plazhi për të

Gazeta serbe “Blic” i ka kushtuar një hapësirë Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, duke zbuluar vendin ku po i kalon pushimet. “Një plazh i tërë...

Sin Boy, reperi shqiptar që i ka vënë flakën skenës greke

Kënga ”Nënë” këndohet kudo në Greqi, ndërkohë që ka 40 milionë klikime në YouTube, pa harruar që kënga e tij e mëparshme ”Gigi” arriti...

Kledi Kadiu merr post në administratën italiane (Foto)

Një prej emrave më të njohur të baletit shqiptar, Kledi Kadiu, prej shumë vitesh punon dhe jeton në Itali, ku edhe ka marr pjesë...

Jo vetëm bashkëjetesë, vajza e Jozefina Topallit në pritje të ëmbël

Vajza e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli, Megi, pritet që në pak javë të bëhet nënë për herë të parë. Burimet pranë saj konfirmojnë...

Noizy i fashuar, çfarë i ka ndodhur reperit kësaj here? (FOTO)

Reperi i mirënjohur shqiptar, Noizy i ka alarmuar të gjithë fansat e tij me një postim në InstaStory. Ai ka shpërndarë një foto ku...

Prezantuesi i njohur amerikan shijon pushimet në Shqipëri (Video)

Një nga prezantuesit më të njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Steve Harvey ndodhet me pushime në Shqipëri. Ne rrjetet sociale Harvey, i cili...

Shaqir Cërvadiku – Princi e Princesha (official video 4K)

Shaqir Cërvadiku - Princi e Princesha (official video 4K) Shaqir Cërvadiku - Princi e Princesha Muzika : Rrahman Kryeziu Teksti : Shaqir Cërvadiku Orkestrimi : Rrahman Kryeziu Shikim dhe...

FOTO/ Pushime përrallore, Cristiano Ronaldo kampion në bakshishe

Kampion në fushë, por edhe në bakshishe. Kur bëhet fjalë për të kaluar pushime të qeta, Cristiano Ronaldo nuk pyet për shpenzimet. Kështu, pasi...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img