KATEGORIA

SHOWBIZ

Edhe të huajt pëlqejnë këngën e Adelina Berishës

“Bonita” titullohet kënga e fundit e Adelina Berishës, e cila është duke u pëlqyer nga fansat e këngëtares. Kënga, e cila është realizuar nga producenti...

Albëria dhe Anxhelina shkëlqejnë së bashku në një fotografi nënë e bijë

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjithmonë se ndjehet shumë krenare me dy vajzat e saj, Anxhelinën dhe Agnesën.  Anxhelina zgjodhi të njëjtën rrugë si e...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img