KATEGORIA

SHOWBIZ

“Dy urime për Doktorin”, Meta uron Berishën për ditëlindjen e 76-të: Malet tona më të larta!

Presidenti Ilir Meta uron ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili feston sot ditëlindjen e tij të 76-të. Përmes një mesazhi të shkurtër në ‘Facebook’, Meta thekson...

McGregor i bën dhuratë vetes një Lamborghini për ujë

Conor McGregor i bëri vetes një dhuratë me vlerë 3 milionë euro, pasi bleu skafin e prodhuar nga Lamborghini. Luftëtari i UFC, tashmë i...

5 kuriozitete për filmin “Pretty Woman”

Pretty Woman u shfaq për herë të parë në sallat e kinemasë në vitin 1990 dhe pati një sukses të jashtëzakonshëm. Dy protagonistët e tij,...

Ditëlindja e Dritëro Agollit, Meta: E kush do ta mendonte se në administratën shtetërore, do gjenim ende Zylon edhe Demkën

Presidenti Ilir Meta, me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar ditëlindjen e shkrimtarit të njohur Dritëro Agolli. Meta shprehet se Agolli na mungon...

Si rrallë ndonjëherë, Xhemi Shehu publikon një foto ku duket edhe bashkëshorti i saj

Moderatorja Xhemi Shehu gjithmonë është munduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave jetën e saj private. Në llogarinë e saj në Instagram,...

Rama ‘pranon’ me sportivitet vënien në lojë dhe uron për ditëlindje aktorin e humorit: Ka spikatur me sozinë time

Kryeministri Edi Rama ka uruar për ditëlindje aktorin e njohur Florian Binaj. Me një postim të gjatë në Facebook, Rama vlerëson dhe uron aktorin,...

“Pse nuk poston foto me të?”- Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin e ri: Mendoj se ky është i duhuri

Pak kohë më parë u zbulua se Bebe Rexha është në një lidhje dashurie me kinematografin dhe producentin Keyan Safyari. Këngëtarja e “Baby, I’m Jealous”,...

Eduart Grishaj sfidon publikisht Arban Osmanin në kuzhinë, veprimi i tij i shkrin të gjithë së qeshuri

Regjisori Eduart Grishaj ka vendosur të sfidojë moderatoren Arbana Osmani në kuzhinë. Dihet që prej kohësh Arbana ka zbuluar se kuzhina është një nga...

Dua Lipa mbështet Biden në zgjedhjet presidenciale: Ai qëndroi me ne, kur Kosova u ballafaqua me një katastrofë njerëzore

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka hezituar asnjëherë që nëpër media të tregojë bindjet e saj politike. Së fundmi, ajo ka treguar...

Kim Kardashian flet për infektimin e Kanye West me Covid-19: Ishte e frikshme

Kim Kardashian ka folur së fundmi për infektimin e bashkëshortit të saj, Kanye West me Covid-19, teksa e cilësoi si një eksperiencë të frikshme. Ylli...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img