KATEGORIA

SHOWBIZ

‘Exil’ nga Visar Morina kandidat për Golden Globes 2021

Filmi ‘Exil’ nga Visar Morina është kandidat për tu nonimuar edhe për Golden Globes që do të mbahen me 28 shkurt. Artikulli i Golden Globes...

Pasi humbi të atin, Gentian Zenelaj zbulon se është prekur nga Covid-19

Pasi humbi të atin para pak ditësh, Gentian Zenelaj ka njoftuar se dhe ai është prekur nga koronavirusi. Përmes një postimi në rrjete sociale,...

“Plot gëzim makina jonë”/Elvana Gjata rikthehet në rrjetet sociale, ja videot që poston këngëtarja

Elvana Gjata nuk është nga ato personazhe të njohura që bëjnë shpesh postime në rrjetet social. Hera herës ajo zhduket, pastaj lançon ndonjë projekt. Dhe...

Vdes në moshën 65-vjeçare aktorja e famshme që luajti me “Agjentin 007”

Tanya Roberts ka ndërruar jetë në moshën 65-vjeçare. Sipas mediave të huaja, aktorja amerikane nuk ishte ndjerë mirë në prag të Krishtlindjeve pasi kishte...

Arti në zi! Shuhet në moshën 75-vjeçare aktori i njohur i Teatrit Kombëtar, i dha jetë skenës derisa doli në pension

Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare aktori i njohur i Teatrit Kombëtar, Xhemil Tagani. Xhemil Tagani u lind në Tiranë, më 6 shkurt...

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku suprizojnë publikun, martohen në ditën e parë të vitit 2021!

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë janë martuar. Sot, aktorja e njohur ka surprizuar publikon, me disa foto të shkrepura në ambientet e Bashkisë...

Viktor Zhusti, letër emocionuese Robert Ndrenikës: Shën Pjetri po na pret në qiell, po ne kemi akoma arsye për të qëndruar në këtë botë…

Festat e fundvitit janë karakterizuar gjithmonë nga urimet e shumta që u drejtohen miqve, familjarëve dhe njerëzve të zemrës. Të tillë rast ka shfrytëzuar edhe...

Sondazhi i njohur: Donald Trump dhe Michelle Obama personat më të admiruar në SHBA

Presidenti i SHBA, Donald Trump dhe ish-Zonja e Parë Michelle Obama janë burri dhe gruaja më e admiruar në Shtetet e Bashkuara për vitin...

Luana i bën 2 milionë ndjekës, e feston me tortë

Luana Vjollca i ka bërë 2 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe për këtë sukses, ajo e festoi me plotë ëmbëlsira...

Pasi u bë nënë për here të parë, Olta Gixhari prezanton portretin e partnerit të saj

Aktorja seksi, Olta Gixhari është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private. Ndonëse ka pak kohë që është bërë nënë për herë...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -