KATEGORIA

SHOWBIZ

Pas fitores së “Këngës Magjike”, Alban Ramosaj paralajmëron diçka të re nga Stambolli

Alban Ramosaj u shpall fituesi i edicionit të 22-të të “Kënga Magjike”. Me interpretimin e këngës “Thikat e mia”, këngëtari nga Kosova siguroi pikët e...

Një muaj pas lindjes së djalit, Tuna duket më në formë se kurrë

Një muaj më parë, Tuna u bë kryefjalë e mediave pas lajmit të befasishëm se është bërë nënë për herë të dytë. Këngëtarja konfirmoi se...

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, merr surprizën më të bukur në mesnatë

Beatrix Ramosaj feston ditën e sotme 27 vjetorin e lindjes. Për të shënuar këtë ditë të veçantë, këngëtarja ndau në rrjete sociale disa fotografi...

Dua Lipa pozon për revistën e njohur, duket kaq ndryshe me look-un e ri

Dua Lipa ndodhet në kulmin e karrierës së saj. Këngëtarja shqiptare po shijon suksesin e jashtëzakonshëm të albumit “Future Nostalgia” që ka thyer rekorde...

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë një kërkesë të veçantë pas lindjes së vajzës

Meghan Markle dhe Princ Harry kanë një kërkesë të veçantë për ata që duan të bëjnë dhurata për vajzën e tyre të porsalindur. Duka dhe...

Afërdita Dreshaj tërheq vëmendjen me format trupore pas lindjes së djalit

Afërdita Dreshaj ka surprizuar me format trupore pas lindjes së djalit. Modelja dhe partneri i saj, Jakub Kindl mirëpritën vogëlushin me emrin Sky Blue pak...

Brenda festës përrallore që Klea dhe Elgiti organizuan për 1-vjetorin e djalit

Klea Huta dhe Elgit Doda festuan dje 1-vjetorin e lindjes së djalit të tyre, Krid. Çifti zbuloi për herë të parë portretin e vogëlushit ndërsa...

Rrallë e për mall, por Gaz Paja di si t’i bëjë të veçanta dedikimet për bashkëshorten

Dy vjet më parë aktori i humorit Gazmend Paja kurorëzoi në martesë lidhjen e tij të dashurisë me Ira Seferin në një dasmë me...

E akuzuan se merrte 9 mijë euro për dasma, këngëtarja shqiptare paralajmëron padi gjyqësore

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, ka reaguar ndaj lajmeve që kanë qarkulluar këto ditë se ajo do të këndojë në dasma...

Arti në zi! Ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare aktori i njohur Pirro Mani

Arti në zi! Ndërron jetë në moshën 89-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur Pirro Mani. Aktori ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img