KATEGORIA

SHOWBIZ

U arrestuan me Fjolla Morinën, lirohen nga qelia biznesmeni dhe shoferi i këngëtares

Gjykata e Kukësit ka ndryshuar masën e sigurisë për dy personat e kapur pak ditë më parë në Doganën e Morinës, së bashku me...

Ambasada e SHBA jep lajmin: Ismail Kadare do të nderohet me Çmimin Ndërkombëtar Neustadt

Ambasada e SHBA në Tiranë jep lajmin se shkrimtari i njohur, Ismail Kadare, do të nderohet me Çmimin Ndërkombëtar Neustadt për Letërsinë të këtij...

Një fundjavë në fshat mes gjelbërimit, Besi ndan foton e ëmbël të Xhensilës dhe Ajkës

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit pamjen më të bukur të fundjavës. Ai ka publikuar në llogarinë e tij...

Fjolla Morina në izolim në Kukës, zbulohet kush ka shkuar ta vizitojë këngëtaren: Unë jam aty për ty!

Këngëtarja Fjolla Morina është e izoluar në një shtëpi në Kukës pas caktimit të masës “arrest shtëpie” për shkak se u kap me 2...

Fifi dhe Ermal Fejzullahu bashkë për projektin e ri, zbulojnë lidhjen mes tyre

Fifi ka treguar një ditë më parë se po punon për projektin e saj më të ri. Ashtu siç dhe u përfol disa kohë...

Surpriza e bukur për 100 vjetorin e lindjes së Nezihat Stërmasit, Veliaj: Je mbretëresha e Tiranës! Do shpërblejmë ekipin për fitoren

Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e legjendës së futbollit bardheblu, Tiranës, mori një surprizë të veçantë për 100 vjetorin e saj. E rrethuar nga trofetë e...

Nga pistoletat tek mashtrimi me shtatzëninë, mediat kosovare: Fjolla Morina ‘banorja’ më e re e Kukësit, ja ku do qëndrojë këngëtarja

Këngëtarja Fjolla Morina është e detyruar të qëndrojë në Kukës pasi Gjykata i dha arrest shtëpie. Ajo u kap më 19 shtator në Pikën Kufitare të...

U kap me dy pistoleta në kufi, gënjeu për shtatzaninë/ Këngëtarja Fjolla Morina lirohet nga burgu, zbulohet arsyeja

Gjykata ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest shtëpie” për këngëtaren Fjolla Moria, e cila u kap me dy armë në pikën kufitare të...

Ndahet nga jeta anëtarja e Gjykatës së Lartë, Ruth Bader Ginsburg

Ruth Bader Ginsburg, anëtarja e Gjykatës së Lartë, u nda nga jeta të premten në banesën e saj në Uashington, njoftoi Gjykata. Ginsburg ishte 87-vjeçe. Ajo...

Ndërron jetë Hafizi Muharrem Lika

    Muharrem Lika ose siç e quanin të gjithë, "xha Rrema", është një personalitet i rradhë për kontribut dhe përkushtim të dallueshëm. Figura e tij do...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -