KATEGORIA

SHOWBIZ

Dua Lipa hyn në historinë e Çmimit “Brit Awards”

Këngëtarja britanike me origjinë kosovare Dua Lipa (22) hyri në historinë e çmimeve të muzikës britanike "Brit Awards" duke fituar më së shumti...

Eno Popi baba për herë të parë

Eno Popi do të bëhet baba për herë të parë i një vajze. Ka qënë kolegia e tij, Arbana Osmani, e cila e ftuar...

Caktohet data e dasmës së Princit Harry me Meghan Markle

Dasma e Princit Harry me aktoren Meghan Markle do të zhvillohet më 19 maj të vitit të ardhshëm. Lajmi konfirmohet zyrtarisht nga pallati mbretëror...

Princi dhe aktorja martohen në maj, në kështjellën “Windsor”

Princi Harry dhe e fejuara e tij Meghan Markle do të martohen në kështjellën “Windsor” në St George’s Chapel, muajin maj të vitit të...

Edhe të huajt pëlqejnë këngën e Adelina Berishës

“Bonita” titullohet kënga e fundit e Adelina Berishës, e cila është duke u pëlqyer nga fansat e këngëtares. Kënga, e cila është realizuar nga producenti...

Albëria dhe Anxhelina shkëlqejnë së bashku në një fotografi nënë e bijë

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj është shprehur gjithmonë se ndjehet shumë krenare me dy vajzat e saj, Anxhelinën dhe Agnesën.  Anxhelina zgjodhi të njëjtën rrugë si e...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img