https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
SHOWBIZ Archives - Page 105 of 106 - Drita Tv

KATEGORIA

SHOWBIZ

Dëshmia se Tupac është gjallë dhe mirë

Tupac Shakur është gjallë, sipas teoricienëve të konspiracionit. Raperi ikonë, i cili u vra në Las Vegas në shtator 1996, ka qenë subjekt i thashethemeve...

Tjetër dasmë në “Windsor”, martohet mbesa e Elisabeth II (Foto)

Oborri mbretëror britanik ka qenë sërish në qendër të vëmendjes këtë të premte, për shkak të dasmës së mbesës së Mbretëreshës Elisabeth II, Princeshës...

Perfekte pas lindjes! Aktorja shpërthen ndaj Dukeshës, Kate

Keira Knightley sulmon dukeshën Kate Middleton. Aktorja e njohur britanike publikoi një shkrim të quajtur “The weaker sex” (Gjinia më e dobët). Aty ajo...

Reperi i famshëm nga Shqipëria bëhet dhëndër në Kosovë

Reperi nga Shqipëria, Skerdi është zhvendosur në Kosovë për ta vazhduar karrierën e tij të suksesshme muzikore. Këtij fakti ia pa ‘hajrin’ duke u lidhur...

Ndërron jetë Frank Sinatra francez

Këngëtari i famshëm francez Charles Aznavour ka ndërruar jetë në moshën 94-vjeçare. Kantautori, i cili një muaj më parë kishte përfunduar një turne në Japoni,...

Shuhet aktori amerikan Al Matthews

Aktori dhe këngëtari amerikan, Al Matthews, i cili pjesën më të madhe të jetës e kaloi në Britani është gjetur i pajetë në shtëpinë...

Beyonce dhe Jay Z marrin “Çelësin e qytetit”

Ata dhuruan bursa 100 mijë dollarëshe për gjimnazistë në dhjetë qytete gjatë turit të tyre “On the Run II”. Dhe kryebashkiakja e New Orleans,...

Marina dhe Geti shkojnë me pushime, aty ku do donim të ishim të gjithë (Foto)

Dy ditë më parë me anë të postimeve të tyre në Instagram, Geti dhe Marina treguan se po arratiseshin nga Shqipëria duke treguar valixhet. Largimi...

Trump dekoron “Zambakun e Prizrenit”, Nexhmije Pagarushën

Donald Trump ka dekoruar këngëtaren e njohur shqiptare, Nexhmije Pagarusha, e cila jeton e punon në Prishtinë. Ceremonia e dorëzimit të medaljes së Presidentit amerikan...

Dua Lipa hyn në historinë e Çmimit “Brit Awards”

Këngëtarja britanike me origjinë kosovare Dua Lipa (22) hyri në historinë e çmimeve të muzikës britanike "Brit Awards" duke fituar më së shumti...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img