KATEGORIA

SHOWBIZ

Arjola Demiri tregon situatën komike kur i ndaloi fëmijët t’i thërrisnin “mami”

Arjola Demiri është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Aktorja është nënë e tre fëmijëve dhe gjithmonë ka treguar gjithmonë lidhjen...

Ndahet nga jeta në moshën 83-vjeçare ikona e këngës gjakovare Ismet Peja

Ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare ikona e muzikës së mirëfilltë shqiptare, Ismet Peja. Ai është ndarë nga jeta në orët e para të...

Marsela Çibukaj flet për planet e martesës dhe tregon mesazhet pas dobësimit: Sa gjynah që je fejuar

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha janë në një lidhje prej shumë kohësh, por për çiftin dasma është shumë larg. Në një intervistë të fundit, këngëtarja...

“Kush e ka dëgjuar, mbeti me pasoja”, Noizy zbulon një pjesë të këngës që shkroi në karantinë

Noizy është një nga reperat më aktiv të skenës shqiptare. Ai publikon herë pas here këngë të reja dhe mesa duket as pandemia nuk...

Adrola Dushi shpërthen ndaj gënjeshtarëve: Më lind dëshira t’ia përplas të vërtetën në fytyrë

Adrola Dushi ka tërhequr sërish vëmendjen, pasi modelja bukuroshe në Instatrory i drejtohet njerëzve që gënjejnë. Edhe pse në fund të postimit ka shkruar “e...

Pasi mohoi lidhjen, Robert Berisha i përgjigjet Jessica Kadiut

Robert Berisha vazhdon të mohojë lidhje me modelen e Instagram-it, Jessica Kadiun pavarësisht deklaratave të saj se kanë qenë në një romancë dhe se...

Bes Kallaku feston 35-vjetorin e lindjes, Xhensila tregon pse e dashuron, poston fotot më të ëmbla së bashku

Ditën e sotme këngëtari dhe humoristi shqiptar Bes Kallaku feston ditëlindjen. Në këtë 35 vjetor, bashkërtoja e tij Xhensila Myrtezaj ka vendosur të ndajë...

Humb jetën nga Covid-19 aktori i mirënjohur fierak Fatmir Xhelili

Është ndarë nga jeta një nga simbolet e artit dhe kulturës fierake, aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili. Aktori...

Stresi poston foton e ëmbël me Kejsin: Kaluam sfida, njërëz të lig, por se dinë që…

Stresi dhe Kejsi, është ndër çiftet më të komentuar në median rozë. Kjo për faktin se dyshja janë përfolur disa herë për një ndarje,...

Mes lotësh, Klodiana Shala tregon operacionin e vështirë që i “rrëmbeu” karrierën

Klodiana Shala ka treguar mes lotësh si ajo u detyrua të të tërhiqej profesionalisht nga sporti. Klodiana u shpreh se nuk nuk u largua me...

Lajmet e fundit

YouTube sjell rregulla të reja për të gjithë ata që fitojnë para nga kjo platformë

YouTube ka rregulla të reja, të cilat krijuesit e përmbajtjes nuk ka gjasa t’i pëlqejnë. Gjegjësisht, kur një reklamë shfaqet në këtë platformë, ata në...

Irak, arrestohet një terrorist i DEASH-it në Airoportin e Bagdadit

"Shërbimi Kundër Terrorizmit arriti të arrestojë të ashtuquajturin koordinator të përgjithshëm administrativ të bandave terroriste të DEASH-it, të njohur si Abu Nabaa, me anë...

Europianët thithin ajër më të pastër se 10 vite më parë

Cilësia e ajrit është përmirësuar ndjeshëm në Europë gjatë 10 viteve të fundit, por shumë europianë vazhdojnë të vdesin para kohe për shkak të...

Rusia regjistron mbi 25 mijë raste të reja me COVID-19

Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Infeksioneve të Koronavirusit njoftoi se në 24 orët e fundit janë diagnostikuar 25.173 raste të reja me virusin,...

Hakerët po përpiqen të vjedhin sekretet e vaksinës kundër coronavirusit

Hakerët e sponsorizuar nga shtetet sikurse Kina, Rusia, Irani dhe Koreja e Veriut janë angazhuar në përpjekje për të vjedhur sekretet e vaksinës së...
- ISLAMSHOP.CH -