KATEGORIA

LIVESTYLE

JIM CARREY: “ATJE NUK JAM UNË”

  Z. Carrey, a keni pasur ndonjëherë një epifani shpirtërore? E pra, kam kaluar shumë ndryshime në vitet e fundit, shumë realizime dhe mendoj që mund...

Alvaro Morata “dopietë” për tu bërë baba

Duke pritur të dijë të ardhmen e tij, sulmuesi i Chelseat Alvaro Morata është bërë baba. Në fakt në spitalin "Alice" në Mestre, bashkëshortja...

TopAwards/ Kush është hiti i kësaj vere deri më tani?

Gjatë sezonit të verës të gjithë artistët japin energjitë maksimale, duke luftuar për atë që do të quhet hiti i verës 2018. Kjo verë...

Kukulla e gjallë nga Nigeria

Mendohet të jetë vajza më e bukur në botë me lëkurën e saj mulate. Ajo është Jara 5-vjeçare, e fotografuar nga Mofe Bamuyiëa, e cila...

Ku kanë shkuar me pushime çifti mbretëror William e Kate me tre çiliminjtë?

Vendndodhja e muajve të mjaltit dhe pushimeve nga anëtarët e familjes mbretërore nuk raportohet publikisht. Destinacionet janë fshehur nga media në mënyrë që atyre të...

Pohimi i tronditës i Dennis Quaid: filmat amerikanë, me kokainën si zë buxheti

Aktori i njohur amerikan Dennis Quaid dha një intervistë për emisionin “Megyn Kelly Today”, të rrjetit televiziv NBC, në të cilin ai foli për...

Rita kuqezi, duket e mrekullueshme (FOTO)

E kuqja dhe e zeza janë dy ngjyra që i shkojnë shumë Rita Orës. Në një seri fotosh të publikuara së fundmi, këngëtarja britanike me...

Melanie Trump në Bruksel, me fustan mbi 7000 dollarë por pa bizhu

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara, Melanie Trump, ka tërhequr vëmendjen në Bruksel me paraqitjen e saj. Një fustan i dizenjuar nga modelisti libanez...

Prizren, hapet ekspozita me fotografitë e Agjensisë Anadolli gjatë “15 Korrikut”

Në kuadër të aktiviteteve të cilat po organizohen me rastin e përvjetorit të dytë të tentativës për grusht shteti në Turqi, në Konsullatën e...

Look-u i ri i Ronaldos, ai i vërteti dhe ai i sajuari

Ndoshta nuk është vënë re, por Ronaldo ka patur një look të ri për aq sa luajti në Botëror; pak mjekër që siç thuhet...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img