KATEGORIA

LIVESTYLE

Këto janë 5 çantat që do të mbani gjatë gjithë verës

Çanta verore ka shumë, por këto 5 dizajne do t’i shihni kudo. Në verë tentojmë të thjeshtojmë veshjen tonë. Pra, fillojmë dhe veshim edhe çantën që...

Si të shmangni dhimbjen e shkaktuar nga takat e larta

Jeni të emocionuar për takat e larta dhe në çdo vështrim dëshironi t’i bëni ato tuajat, por sapo vjen momenti për t’i veshur, ankthi...

Sa ujë i duhet trupit tonë dhe për çfarë i duhet?

Njeriu mund të jetojë tri minuta pa oksigjen, 30 ditë pa ushqim, por vetëm tri ditë pa marrë lëngje, thotë rregulli i artë. Pa...

4 lloje bluzash të bardha që i duhen çdo vajze në garderobën e saj

A e filloni çdo mëngjes duke parë një dollap plot me rroba pa ditur se çfarë të vishni? Ndërtimi i një gardërobë elegante ndonjëherë mund...

Këto veshje do t’ju shpëtojnë gjatë vapës së madhe

Liri preferohet shumë gjatë verës për shkak se ofron freski. Këtë verë padyshim që ia vlen të investoni sërish në veshjet prej liri, pasi...

Një nga ikonat më të mëdha të të gjitha kohërave, 5 pamjet e përjetshme të princeshës Diana për verën

Veshjet verore të Lady Dianës janë nga më të përjetshmet që kemi parë. Edhe sot të gjithë e kujtojmë Princeshën Diana. Stili i saj ishte i...

Jennifer Lopez shfaqet me çantën e preferuar të Princeshës Diana

Jennifer Lopez ka festuar publikimin e dokumentarit të saj të ri, Halftime, duke postuar disa foto të reja të saj në Instagram. Ylli latin ka pozuar e...

Atletet që janë kthyer në trend dhe askush nuk e priste

Dobësi janë atletet, të cilat përveç stilit të pabesueshëm që mund t’ju japin, janë edhe shumë komode për gjithë ditën, qoftë në punë apo...

Të gjithë kemi pasur një palë sandale të tilla kur ishim fëmijë, tani Gucci i shet për 500 dollarë

I mbani mend këto sandale? Në të kaluarën, të gjithë fëmijët mbanin sandale plastike me ngjyra të ndryshme ndërsa sot janë rikthyer sërish në...

Trend i momentit, atletet që do të nxjerrin në pah stilin tuaj casual

Të gjitha femrat betohen për elegancën që tregojnë atletet e bardha. Megjithatë, këto atlete nuk janë të vetmit që mund të kompletojnë pamjen tuaj. Vitet e...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img