KATEGORIA

LIVESTYLE

Del në treg xhupi i parë i fryrë në botë që “fluturon” si një tullumbace

Andrew Costman ka hedhur në treg “HELIUM-10000”, xhupin e parë  me helium që mund të rri pezull mbi kokën e përdoruesit si një tullumbace....

Përdorimi i rrobave me një masë më të madhe

Stina e verës ofron një sërë mundësish për kombinimet e stilit. Por ka disa ” mëkate stilistike” që krijojnë efektin e kundërt të të...

VIP-at përqafojnë ngjyrën e re trend që do të dominojë verën

Nëse ka një ngjyrë perfekte për të azhurnuar çdo pamje, është ajo e trëndafilit. Kohët e fundit, shumë stilistë, marka dhe personazhe të famshëm...

Ngjyra që do të dominojë veshjet tuaja në verën e vitit 2021

Gjithçka që ju nevojitet në këtë moment, pas dimrit mjaft të vështirë që kemi kaluar, është të ripërtërini humorin dhe pamjen tuaj. Me heqjen e...

E kemi të gjithë në shtëpi, ky përbërës natyral na ndihmon për të ndriçuar ngjyrën e flokëve

Shumica prej nesh vrapon te parukeri për të hapur ngjyrën e flokëve, pavarësisht nëse ato janë të lyer ose në ngjyrën e tyre natyrale. Diçka...

Fustani-këmishë, tendenca e ditëve të nxehta

Nga Kylie Jenner te Emily Ratajkowski, yjet janë dashuruar me veshjen fustan këmishë dhe kanë vërtetuar se ka mënyra të ndryshme për ta kombinuar. Fustani-këmishë...

Espadrilles: Dizenjot më elegante për verën 2021

Shëtitjet në diell dhe det identifikohen gjithmonë me një palë espadrilles. Së bashku me pantallonat e shkurtra xhins, fustani me lule, espadrilles janë një pjesë...

Anxhela renditet në listën e grave më të bukura në “Eurovision”

“Eurovision” nuk është vetëm një festival muzikor, por gjithashtu një mundësi për të njohur bukuritë nga vende të ndryshme, në një turne të paharrueshëm.Festivali...

Eurovision 2021: Tendenca e modës që mbizotëroi në festival

“Eurovision” ka qenë prej kohësh më shumë sesa thjesht një spektakël muzikor. Këngëtarët konkurrues pritet që të kenë jo vetëm një zë të mirë,...

Çaji jeshil ndihmon në trajtimin e rrudhave

Shumë faktorë mund të shkaktojnë plakjen e lëkurës si ndotja, pirja e duhanit, ekspozimi në diell dhe dieta. Lajmi i mirë është se rrudhat dhe...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img