https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
SHQIPERIA Archives - Page 4 of 3724 - Drita Tv

KATEGORIA

SHQIPERIA

Afrovita Dhimojani: Edi Rama, Himarën e ke humbur, s’e mban dot peng

Kryetarja e degës së PD në Himarë, Afrovita Dhimojani, ka mbajtur fjalën e saj sot në protestën e opozitës para Kryeministrisë. Ajo u ndal pikërisht...

Shqipëri-Turqi, nënshkruhen 6 marrëveshje dhe memorandume mirëkuptimi

Delegacioni shqiptar i kryesuar nga Kryeministri Edi Rama po viziton Turqinë për takimin e Këshillit Strategjik të Nivelit të Lartë mes dy qeverive. Gjatë kësaj...

Flamur Noka: Rama përdori McGonigal për të shpallur non grata Sali Berishën

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike pranë grupimit të Sali Berishës dhe njëkohësisht deputeti i kësaj partie, Flamur Noka, tha se Charles McGonigal loboi...

‘O sot o kurrë’/ Me flamuj të Shqipërisë dhe të PD-së

TIRANË – Po mbahet protesta e opozitës së bashkuar gjatë ditës së sotme në Bulevardin e Kombit në Tiranë. Protesta po mbahet me moton “O sot...

Erdogan e pret Ramën me ceremoni madhështore në Ankara

Kryeministri Edi Rama ndodhet këtë të Martë në Turqi, në kuadër të një vizite zyrtare. Ashtu siç ishte parashikuar, Presidenti turk Recep Tayip Erdogan e...

Gjata: Ulsi Manja bleu 1 mijë metra tokë në Farkë me çmim poshtë tregut, të largohet!

Rithemelimi ka bërë sot një denoncim ndaj ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja. Në një dalje për mediat, anëtari i këshillit kombëtar, Çlirim Gjata bëri thirrje...

Caka: Çdo shqiptar, shumë arsye për të protestuar

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në Partinë e Lirisë, Silva Caka u bëri sot thirrje qytetarëve që të protestojnë. Në një deklaratë për mediet, Caka...

Gjykatës Kushtetuese marrëveshje me Dhomën e Avokatisë

Gjykata Kushtetuese dhe Dhoma e Avokatisë nënshkruan  marrëveshjen kuadër për bashkëpunim institucional ndërmjet tyre. Marrëveshja u nënshkrua dje nga kryetarja e Gjykatës Kushtetuese, Holta Zaçaj...

DENONCIMI: Projekti i Parkut Divjakë-Karavasta do shkatërrojë faunën dhe florën

Deputetja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa deklaroi nga selia blu se ndryshimet në ligjin për zonat e mbrojtura, nuk kanë sjellë asnjë të mirë për...

Basha: SPAK, BKH dhe GJKKO të bëjnë punën për të cilën janë mandatuar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fjalën e tij në  aktivitetin “Përballja me të kaluarën | Multiperspektiva në histori”, organizuar nga Forumi për...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img