https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
RAJON Archives - Page 548 of 555 - Drita Tv

KATEGORIA

RAJON

MPJ përgënjeshtron lajmin për zgjerimin e ekipit negociues të Maqedonisë

Lajmi i përcjellur në disa media në lidhje me pjesëmarrjen e më shumë personave në procesin e negociatave për çështjen e emrit, jashtë ekipin...

Kasami: Për ne kursi i shtetit është më i rëndësishëm se pozitat ministrore

Para se të mendojmë për vende të ministrave, ne mendojmë për kursin e shtetit, për pozitën e shqiptarëve në Maqedoni, por sigurisht që jemi...

Tsipras: BE duhet të korrigjojë gabimin e saj ndaj Ballkanit

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç sot në Beograd bisedoi me kryeministrat e Bullgarisë, Rumanisë dhe Greqisë, Bojko Borisov, Mihai Tudoze dhe Alexis Tsipras, rreth...

Greqia “kthen prapa” udhëtarët ilegalë

Pretendohet se Greqia ka rikthyer në Turqi disa udhëtarë ilegalë, në mënyrën e cila është në kundërshtim me marrëveshjet ndërkombëtare. Pretendohet se praktika e quajtur...

Vuçiç: Nuk e fshehim, Serbia nuk do t’i bashkohet NATO-s!

Në prag të vizitës së tij në Moskë, Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se populli rus duhet të dijë se Beogradi zyrtar...

BeH, Sharoviç takohet me zv/kryeministrin turk Akdağ

Zv/kryeministri i Republikës së Turqisë, Recep Akdağ, i cili dje mbërriti për vizitë në Bosnjë e Hercegovinë (BeH), sot në Sarajevë u takua me...

Pavlopoulos, sinjal Tiranës. Flet për pronat e minoritetin me Erdoganin

Presidenti grek Prokopis Pavlopoulos ka çuar përsëri një mesazh edhe ndaj Tiranës, gjatë deklaratave të mirëseardhjes së homologut të tij turk, Recep Tayyip Erdogan. Duke...

Avokati i Popullit shpalos raportin për inkluzivitet të fëmijëve me nevoja të veçanta

Avokati i Popullit në Maqedoni, Ixhet Memeti promovoi të enjten raportin nga hulumtimi i zbatuar për inkluzivitet të fëmijëve dhe të rinjve me nevoja...

Policia në këmbë, çfarë po ndodhë në Serbi?

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë ka njoftuar se ka arrestuar sot 97 persona. Siç raportojnë mediat serbe, këta persona dyshohen se kanë...

NATO, apel Ballkanit: Zbusni tensionet, s’duam më luftë

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg u ka bërë thirrje vendeve të Ballkanit që të zbusin tensionet. Në një konferencë për shtyp në Bruksel,...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img