https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
LAJME Archives - Page 8664 of 8776 - Drita Tv

KATEGORIA

LAJME

Liban, përleshje mes policisë dhe protestuesve për shkak të vendimit të Trumpit

Gjatë protestave në Liban, për shkak të vendimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për të njohur Kudsin si "kryeqytet të Izraelit", ka patur përleshje...

Komandanti izraelit filmohet duke vjedhur mollë

Shfaqen pamje të momenteve ku komandanti i skuadrës izraelite në qytetin nën pushtim El Halil në Bregun Perëndimor po vidhte mollë nga tezga e...

Sot dita ‘D’ për Gruevskin, do të largohet ose jo?!

Pasditen e sotme Komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së do të mbajë mbledhje ku duhet formalisht të vërtetohet vendimi për Kongresin e jashtëzakonshëm që do të...

Pagat e zëvendësministrave mund t’i kushtojnë buxhetit të Kosovës një milion euro

Një milion euro mund të kushtojnë Qeverisë së Kosovës, ndarja e mjeteve për zëvendësministrat që janë në Ministri të ndryshme. Kështu thotë në emisionin ‘Fakt...

Sivjet 10.5 për qind më shumë investime të huaja në Kosovë

Deri në shtator të këtij viti, investimet e huaja direkte të pranuara në Kosovë arritën vlerën prej 201.5 milionë euro, që paraqet një rritje...

Rreth 30 mijë vetura të vjetra hynë sivjet në Kosovë

Qytetarëve të Kosovë iu kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri kur do të mund të importojnë vetura të vjetra. Kjo pasi nga janari...

Basha: Qeveria “Rama” shkel liritë dhe të drejtat e njeriut

Në Ditën Ndërkombëtare të të Drejtave të Njeriut, lideri i demokratëve, Lulzim Basha ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, duke e cilësuar si censuruesin...

Organizata ekstremiste izraelite thirrje për “bastisje masive” në Aksa

Grupi fanatik dhe ekstremist i njohur si “Organizatat e Monumenteve” në Izrael u ka bërë thirrje hebrenjve për “bastisje masive” në Mesxhid-i Aksa. Sipas lajmit...

Vëllezërit shqiptarë të suksesshëm në Britaninë e Madhe

Shqiptarët në diasporë janë të suksesshëm në shumë fusha. Një numër i madh i shqiptarë janë edhe në Britaninë e Madhe, ku nuk mungojnë...

1500 veta me “zinxhirë njerëzorë” protestojnë për të drejtat e fëmijëve

Në qytete të ndryshme të Zvicrës sot kanë protestuar rreth 1500 veta për të drejtat e fëmijëve. Ata kanë bërë “zinxhirë njerëzorë”, një aksion...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img