https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
LAJME Archives - Page 8178 of 8776 - Drita Tv

KATEGORIA

LAJME

Krasniqi: Jemi optimistë se do të kalojë Demarkacioni

      Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, beson se votat e nevojshme për kalimin e Demarkacionit do të sigurohen në...

Avioni me të cilin po kthehej Haradinaj detyrohet të ulet në Sofje

      Avioni me të cilin po udhëtonte nga Londra në drejtim të Prishtinës, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, nuk ka arritur dje të ulet në Aeroportin...

Mahnitëse: Studentja shqiptare në SHBA, po mëson të programojë një robot

        Shqiptarja, Eva Vraniçi është një ndër studentet e shkëmbimit ndërkombëtar,  që ka shkuar në shtetin Keene, për të nisur aventurën e saj të re....

Greqia tërhoqi vulën Apostile, Bushati: Dialogu prodhon zgjidhje

        Greqia vendosi ditën e sotme për tërheqjen e rezervës për vulën Apostile ndaj Shqipërisë, me efekt të menjëhershëm. Ndërkohë, ka reaguar në “Twitter” edhe ministri...

Sllovaki, 1 milion euro për informacione mbi vrasjen e gazetarit

        Kryeministri i Sllovakisë, Robert Fico ofroi një shpërblim prej 1 milion eurosh për këdo që ka informacione për vrasjen e një gazetari investigativ në...

Jo më informacione sekrete për dhëndrin e Trump

      Dhëndrit të Presidenti Donald Trump, Jared Kushner i është ulur niveli i lejes së sigurisë, diçka për të cilën diskutohej prej kohësh.  Mediat amerikane bënë...

Vazhdojnë reshjet e dëborës. I ftohti ekstrem zbret deri në Lushnje

        I ftohti mban të mbërthyer Shqipërinë dhe këtë mëngjes dëbora ka zbritur edhe në ultësirën perëndimore.  Në Lushnje këtë mëngjes nisën reshjet e dëborës. Dëborë...

E TRISHTE / Ndahet nga jeta mjekja e njohur dhe ish deputetja shqiptare !

      Mjekja e njohur dhe ish deputetja Rushen Golemi është ndarë nga jeta. Lajmin e ka dhënë kolegu i saj Tritan Shehu. Rushen Golemi njihet si...

Marrëveshja për detin, Meta refuzon sërish Bushatin, kërkon informacione shtesë

        Presidenti i Republikës, Ilir Meta, konfirmoi gjatë një interviste me gazetaren Eni Vasili në “Studio e Hapur” se ka kërkuar informacione të tjera shtesë...

Greqi, bie vula apostile. Jo më legalizim për dokumentet e emigrantëve shqiptarë

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë ka përshëndetur vendimin e Greqisë për tërheqjen e rezervës për vulën apostile ndaj Shqipërisë, me...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img