https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
LAJME Archives - Page 5 of 8776 - Drita Tv

KATEGORIA

LAJME

Baste, drogë e armë, 6 të ndaluar në Tiranë dhe Shkodër

Policia e Tiranës dhe ajo e Shkodrës kanë arrestuar disa persona në kuadër të luftës ndaj paligjshmërisë. Policia e Tiranës ka njoftuar finalizimin e dy...

Manja i prerë: S’ka amnisti për çështjet që hetohen nga SPAK

https://www.youtube.com/live/bKw1vmErvTQ?si=c_fhg_qKk6IDO2vY Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka sqaruar se asnjë çështje që po hetohet nga SPAK nuk do të jetë pjesë e çështjeve që do...

G20-a diskuton për Ukrainën dhe Gazën ​

Mes dy luftërave në dy kontinente, ministrat e Jashtëm të G20 do të takohen në Rio de Zhaneiro për bisedime. Takimi do të zhvillohet vetëm...

Postonin video në TikTok të 10-vjeçarit me fjalë banale, pranga babait dhe gjyshes

Policia e Sarandës ka arrestuar babain dhe gjyshen e një të mituri të moshës 10 vjeç në Kuçovë. Prangosja e tyre u realizua, pasi...

Konferenca e Kryetarëve miraton kalendarin e punimeve të Kuvendit

Konferenca e Kryetarëve u mblodh sot në drejtimin e Kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla për të shqyrtuar projektprogramin e punës së Kuvendit për periudhën...

Dhuna online, Balla takim me gjimnazistët

Paketa e Sigurisë në shkolla po fokusohet edhe tek vigjilenca kundër dhunës, dezinformimit, shantazheve e gjuhës së urrejtjes online. Për këtë qëllim, ministri i Brendshëm,...

Presidenti Begaj apel për ruajtjen e pasurimin e gjuhës shqipe

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Bajram Begaj, sot, në Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare, bëri apel për ruajtjen, pasurimin dhe përcjelljen e gjuhës...

Amnistia, Basha: Synon lirimin e zyrtarëve të korruptuar.

Lulzim Basha u shpreh këtë të mërkurë se kryeministri Edi Rama po bën gjithçka për të vendosur mburojat qeveritare në funksion të pandëshkueshmërisë. Në një...

Hapi gropën në breg të detit, 7-vjeçarja humb jetën pasi e zë rëra brenda

Ajo që supozohej të ishte një ditë pushimi përfundoi në një tragjedi në një Florida. Një vajzë, rreth 7 vjeç, humbi jetën pasi u...

Fermerët grekë vijojnë mobilizimin

Mijëra fermerë nga e gjithë Greqia e kaluan natën në Sheshin Sintagma, duke akuzuar qeverinë e cila nuk po merr masat e duhura mes...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img