https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
KRONIKË Archives - Page 256 of 303 - Drita Tv

KATEGORIA

KRONIKË

“Deklarim të rremë të pasurisë”, GJKKO shtyn seancën për anëtarin e KPA. Ardian Hajdari akuza kryesueses së seancës: Në internet më dolën fotot tuaja...

GJKKO shtyu seancën e parë gjyqësorë ndaj Ardian Hajdarit, anëtarit të KPA, të akuzuar për “deklarim të rremë te pasurisë”. Hajdari kërkoi përjashtimin e kryesueses...

Kishte kultivuar kanabis në oborrin e banesës, pranga 54-vjeçarit në Mallakastër

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi kishte kultivuar kanabis në oborrin e banesës së tij. Bëhet fjalë për Foti Çaçajn, banues në...

Sekuestrohen mallra kontrabandë në Tiranë, arrestohet 59-vjeçari dhe shpallet në kërkim pronari i dyqanit

Është finalizuar operacioni i koduar policor ‘Wares’. Policia e Tiranës bën me dije se është arrestuar 59-vjeçari H.B., banues në Tiranë, ndërsa është shpallur...

Sekuestrohen 2000 litra naftë kontrabandë në Tiranë, arrestohet një person, si e kishte përshtatur ambientin e shtëpisë për ta fshehur

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në DVP Tiranë, në vijim të punës për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë...

Tentoi të kalonte drejt Malit të Zi 10 emigrantë të paligjshëm, pranga 39-vjeçarit në Shkodër

Një 39-vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë në afërsi të Pikës kufitare të Muriqanit, pasi është kapur në flagrancë duke transportuar...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Për herë të katërt, dështon seanca gjyqësore ndaj Arbër Paplekajt

Në Gjykatën e Rrethit Gjyqësor të Elbasanit dështoi sërish seanca e radhës ndaj Arbër Paplekajt, i akuzuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Burime zyrtare bënë...

Ekstazi, ketaminë dhe “të bardhë” gati për ta shitur, pranga shpërndarësit 52-vjeçar në Dhërmi

Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia e Himarës pasi dyshohet se shpërndante lëndë narkotike në lokalet e natës në Dhërmi. Në kuadër të operacionit “Tablets”...

Goditet grupi i shpërndarësve të drogës në Bulqizë, arrestohen tre të rinj. Sekuestrohen kanabis, armë e mallra kontrabandë

Goditet grupi kriminal që ushtronte veprimtarinë e shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza në Bulqizë. Sekuestrohen drogë, armë, mallra kontrabandë dhe sende të tjera...

Akuzohet për shkelje të barazisë në tender, Italia refuzon ekstradimin e Alban Malavecit, ja argumenti

Italia ka refuzuar ekstradimin e Alban Malavecit. Ky i fundit akuzohet nga SPAK për shkelje të barazisë në tender në të njëjtin proces me Thoma...

Probleme me pasurinë dhe pastërtinë e figurës, KPK shkarkon prokurorin e Tiranës, Julian Xhengo

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranë, Julian Xengo. Xhengo është shkarkuar pas problemeve të rezultuara me pasurinë dhe...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img