https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
KRONIKË Archives - Page 253 of 303 - Drita Tv

KATEGORIA

KRONIKË

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një trafikndarëse, plagoset shoferja 20-vjeçare

Një aksident është regjistruar sot në aksin rrugor “Maminas-Sukth”, ku mjeti drejtohej nga një 20-vjeçare. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:45. Burime zyrtare nga policia bënë me...

“Kam 1 javë që kërkoj shtëpi me qira”, versioni tronditës i të atit mbi vrasjen e Erjon Xhenjës: Nuk ka lidhje me ne, por...

Vrasja e 19-vjeçarit Erjon Xhenje mbetet ende mistër në Shkodër edhe pse kanë kaluar më shumë se 12 orë nga ngjarja tragjike. I riu u...

Ishte duke pirë kafe, ekzekutohet me armë një person në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës mbrëmjen e sotme. Një person është vrarë me armë zjarri ndërsa ndodhej brenda një lokali në...

Sekuestrohen dhjetëra steka me paketa cigaresh kontrabandë në Durrës, arrestohet 30-vjeçari

Sekuestrohen dhjetëra steka me paketa cigaresh, të dyshuara të futura kontrabandë në vendin tonë, arrestohet në flagrancë pronari i dyqanit që tregonte paketat me...

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përfundon poshtë rrotave të kamionit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë gjatë paradites së sotme. Një makinë është përplasur me një kamion rreth orës 11:00, ndërsa shkak për...

Ministria e Brendshme serbe: Sekuestrohen 50 kg marijuanë në makinën me logo të “OSBE”, 5 të arrestuar. Kishte kaluar nga Shqipëria dhe Kosova

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë përmes një komunikate për media ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona pasi ka sekuestruar 50 kilogram...

I dënuar në Itali për disa vepra penale, arrestohet 56-vjeçari shqiptar

Një 56-vjeçar është arrestuar, pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Ai ishte dënuar nga pasi Gjykata e Bergamos, Itali, me 14 vjet...

Një grua “mollë sherri”, si nisi përplasja me armë mes shqiptarëve në Itali

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Milano mbrëmjen e djeshme. Një festë mes shqiptarëve është kthyer në tragjedi. Një 34-vjeçar qëlloi ndaj bashkatdhetarëve të...

E kërcënuan “shokët” e qelisë, 28-vjeçari tenton t’i japë fund jetës në burgun e Drenovës

Një tjetër rast i tentativës për vetëvrasje në burgun e Drenovës në Korçë. Burimet bëjnë me dije se 28 vjeçari Pandi Stefo, ka tentuar të...

Vidhnin makina luksoze në BE për t’i shitur në Shqipëri, “çmontohet” banda e mashtruesve

Policia e Tiranës ka shkatërruar grupin e shqiptarëve që trafikonin dhe tregtonin makina që kishin vjedhur në vendet e BE-së. Për pasojë është arrestuar një...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img