https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
KRONIKË Archives - Page 251 of 303 - Drita Tv

KATEGORIA

KRONIKË

Morën me forcë një vajzë dhe ushtruan dhunë ndaj saj, prangosen dy të rinj në Kavajë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në Kavajë, ku dy të rinj kanë marrë peng një vajzë, duke e çuar në një objekt...

Theu ‘arrestin e shtëpisë’ dhe vodhi para e bizhuteri në një dyqan, pranga ‘skifterit’ në Sarandë

Vodhi një shumë parash dhe bizhuteri, në një dyqan, arrestohet në flagrancë 43-vjeçari, i cili kishte thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”. Specialistët për...

Sekuestrohen 2 ton naftë kontrabandë në Tiranë, pranga 47-vjeçarit

Sekuestrohen 2 tonë naftë e kontrabanduar, vihet në pranga 47-vjeçari që e mbante naftën në një depozitë në banesë, me qëllim tregtimin e saj. Në...

Jo vetëm kalime me gomone, çifti shqiptar me pasaporta false “ngec” në aeroportin e Brindisit, si tentuan të arrijnë në Londër por…

Britania e Madhe është shndërruar këtë verë në destinacionin e preferuar të shqiptarëve për të emigruar ilegalisht dhe për të kërkuar statusin e azilantit. Rrugëtimi...

Sherri me thika në “folenë” e drogës në Bernburg, burg për një 23-vjeçar shqiptar dhe miqtë e tij armenë e kosovarë në Gjermani

Dënim me burg ka qenë vendimi i Dhomës Penale në Gjykatën Rajonale të Magdeburgut në Gjermani për një shtetas shqiptar, i cili në bashkëpunim...

Çështja ‘Gërdeci’, ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu shkon në SPAK

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ka shkuar sot në SPAK. Mësohet se Mediu është thirrur në Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion për nënçështjen e Gërdecit. Ngjarja tragjike...

Akuza për spiunazh, rusët dhe ukrainasi që sulmuan ushtarët në uzinën e armëve në Gramsh dalin sot në Apel, kërkojnë lirinë

Nis në Apelin e Durrësit gjyqi për tre shtetasit ruse dhe ukrainas, të cilët e akuzohen për spiunazh. Tre të rinjtë kërkojnë lirimin nga...

Rreh babain dhe më pas i djeg stallën dhe traktorin, arrestohet 33-vjeçari në Bulqizë

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia në Bulqizë, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. Mësohet se në pranga është vënë...

Ekzekutimi i 19-vjeçarit në Shkodër, këto janë dy pistat ku po hetohet

Hetimet për vrasjen e 19 vjeçarit Erjon Xhenje, duket se janë ende në vendnumëro. Kamerat e sigurisë nuk kanë pikasur dy autorët e kësaj...

Vrau dy motrat në Astir me të cilat kishte lidhje intime, burg përjetë për autorin

Përparim Ademi, autori i vrasjes së dyfishtë në Tiranë, është dënuar me burg përjetë. Ngjarja ndodhi paraditen e 31 dhjetorit 2020, ku Ademi ekzekutoi me...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img