https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
BOTA Archives - Page 4 of 2409 - Drita Tv

KATEGORIA

BOTA

Shpërthen për herë të dytë brenda pak muajve një vullkan në Islandë

Një vullkan në jugperëndim të Islandës ka shpërthyer të enjten, vetëm dy muaj pasi një shpërthim paraprak i detyroi banorët e qytetit bregdetar, Grindavik,...

Punonjësit e Lufhansa në grevë, anulohen 800 fluturime

Më shumë se gjysma e të gjitha fluturimeve në aeroportin e Mynihut do të anulohen sot për shkak të një greve të stafit tokësor...

Valë raketash ruse ndaj Ukrainës

Banorët e Kievit u zgjuan të tmerruar mëngjesin e kësaj të Mërkure nga rrebeshi i raketave ruse dhe sirenat e luftës. 3 persona humbën jetën...

Dy bombardues rusë fluturojnë në afërsi të Alaskës

Rusia tha të mërkurën se dy bombardues të saj strategjikë, Tu-95MC, fluturuan mbi ujërat pranë shtetit amerikan, Alaskë, por shtoi se ata qëndruan brenda...

Navalny dërgohet sërish në izolim

Sekretarja për media e politikanit të burgosur rus, Aleksei Navalny, ka thënë më 6 shkurt, se kritiku i Kremlinit është dërguar në izolim pesë...

Shpërthim në fabrikën e fishekzjarreve në Indi, 8 të vdekur dhe 80 të plagosur

Të paktën tetë persona u vranë dhe 80 u plagosën në një shpërthim masiv në një fabrikë fishekzjarresh në Indi, sipas autoriteteve. Në vendngjarje kanë...

Japonia dhe Italia synojnë të bashkëpunojnë për çështjet globale

Kryeministri japonez, Fumio Kishida dhe kryeministrja italiane, Giorgia Meloni, synojnë të bashkëpunojnë për çështjet globale, duke përfshirë Lindjen e Mesme dhe Ukrainën. Kryeministri japonez diskutoi...

Të shtëna me armë pranë Pallatit të Drejtësisë në Istanbul

Dy terroristë kanë mbetur të vdekur, ndërsa 6 persona të tjerë përfshirë 3 policë janë plagosur si pasojë e tentativës për sulm ndaj pikës...

Konfirmohet vizita e presidentit Putin

Ministri i Jashtëm turk, Hakan Fidan ka konfirmuar një vizitë të presidentit rus Vladimir Putin në Turqi, të planifikuar në shkurt. Një nga temat në...

Ministri gjerman i Mbrojtjes vizitë në Prishtinë, bën thirrje për maturi

Ministri gjerman i Mbrojtjes, Boris Pistorius, kërkoi shtensionim të situatës në mes të Kosovës dhe Serbisë duke bërë thirrje për rikthim në dialogun e...

Lajmet e fundit

- ISLAMSHOP.CH -spot_img