Çaji jeshil ndihmon në trajtimin e rrudhave

Shumë faktorë mund të shkaktojnë plakjen e lëkurës si ndotja, pirja e duhanit, ekspozimi në diell dhe dieta. Lajmi i mirë është se rrudhat dhe njollat ​​e diellit mund të trajtohen me ndihmën e çajit jeshil.

Pra, kur gjendeni në një dyqan për të blerë një produkt kozmetik, kontrolloni nëse përmban ekstrakte të çajit jeshil pasi kjo do t’ju ndihmojë të heqni qafe linjat e dukshme në fytyrën tuaj dhe do t’ju japë një pamje më rinore.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi