Burg përjetë për Mexhit Picarin.

Gjykata e Apelit te Juridiksionit te Pergjithshëm shpall vendimin per Mexhit Picarin dhe te bijen Dhurata Saliaj te cilet akuzohen per vrasjen e Kudret Saliaj.

Gjykata vendos dënimin me burgim te përjetshëm për Mexhit Picarin. Sakaq, Dhurata Saliaj u dënua me 4 vjet e 6 muaj burgim.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi