Brenda festës përrallore që Klea dhe Elgiti organizuan për 1-vjetorin e djalit

Klea Huta dhe Elgit Doda festuan dje 1-vjetorin e lindjes së djalit të tyre, Krid.

Çifti zbuloi për herë të parë portretin e vogëlushit ndërsa i kushtuan atij dhe disa fjalë të ëmbla.

Për këtë ditë speciale, dyshja kishin organizuar një festë, ku gjithçka ishte e organizuar me detaje.

 

Kanë qenë ata që kanë ndarë me ndjekësit disa video nga festa e këndshme, të mbajtur në një ambient të hapur me tavolina druri dhe të mbushur me tullumbace.

Një ndër momentet më të bukura ishte dhe ai i fryrjes së qirinjve.

Në këtë organizim, morën pjesë gjithashtu miq dhe të afërm të dyshes.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi