Bisedë telefonike Erdogan – Macron

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan ka zhvilluar një bisedë telefonike me presidentin e Francës, Emmanuel Macron.

Në bisedën telefonike Erdoğan-Macron u shkëmbyen mendimet në lidhje me çështjet dypalëshe dhe rajonale.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi