Bie nga një lartësi e madhe, humb jetën 60-vjeçari në Tepelenë

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në Tepelenë teksa një 60 vjeçar me inicialet A.B banues në fshatin ‘Vasjar’ ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash dhe si pasojë ka humbur jetën.

Detaje të siguruara bëjnë me dije se trupi i 60 vjeçarit nuk është nxjerrë akoma nga humnera teksa po përpiqet që zbritja të bëhet me litar nga forcat speciale.

Trupi ende nuk është nxjerrë nga humnera për shkak të terrenit tepër të vështirë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi