Bie në humnerë, humb jetën 50-vjeçari

Një 50-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht mesnatën e dielës, pasi ka rënë nga njëlartësi 30-40 metra.

Policia e Elbasanit bën të ditur se në aksin rrugor Elbasan-Tunel, në vendin e quajtur Ura në hyrje të tunelit E. R, shofer kamioni, ka zbritur nga mjeti i tij me targë AA 886 MP, dhe ka tentuar të kalojë në anën tjetër të rrugë.

Nga pakujdesia ka rënë poshtë nga një lartësi 30-40 metra dhe si pasojë ka gjetur vdekjen./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi