https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Atletiko "shkërmoq" Sevillan, Griezmann merr topin në shtëpi - Drita Tv

Atletiko “shkërmoq” Sevillan, Griezmann merr topin në shtëpi

Atletiko e Madridit ka marrë një fitore spektakolare ndaj Sevillas, me rezultatin e thellë 2-5, duke u hakmarrë për atë eliminim në Kupën e Mbretit, vetëm 3 javë më herët.

Skuadra e Simeones dominoi në Andaluzi dhe në minutën 81′ kryesonte me rezultatin e thellë 0-5. Nga ana tjetër, Sevilla e Montellës arriti të shënojë 2 herë në minutat e mbetura, por u zgjua vonë dhe nuk kishte kohë për të bërë më tepër.

Heroi i këtij takimi ishte padyshim Antoinne Griezmann, që shënoi 3 herë, ndërsa serinë e golave e hapi Diego Costa me një realizim spektakolar. Në listën e golshënuesve e shënoi emrin edhe Koke, ndërsa për vendasit realizuan Sarabia dhe Nolito./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi