AS zgjedh 10 sportistët më të mirë të historisë

Gazeta sportive spanjolle “AS”, me rastin e 50-vjetorit të krijimit të saj, vendosi që të përpilojë një renditje me sportistët më të mirë të historisë.

Redaksia e gazetës përzgjodhi 100 sportistë dhe nëpërmjet një sondazhi u votuan 10 më të mirët.

Ja se kush janë ata, nga i dhjeti tek i pari:

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi