Aksident në Tepelenë, ndërron jetë një 33-vjeçar

Një aksident në Tepelenë, në vendin e quajtur Qesarat, i ka kushtuar jetën një 33-vjeçari.

Mësohet se një mjet tip Renault ka përplasur një motoçikletë dhe drejtuesi i motoçikletës nuk i ka mbijetuar dot plagëve të marra.

33-vjeçari ka ndërruar jetë në spital./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi