Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina sipër barrierave

 

 

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës mëngjesin e sotshëm. Një makinë me targa AA 169 IG nuk dihet si ka përfunduar sipër barrierave që ndajnë dy krahët e rrugës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi