Aksident i rëndë në rrugën e Kombit/ 2 mjete përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e Kombit ku 2 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Rrëshenit, ndërsa nga përplasja janë dëmtuar disa persona të cilët janë dërguar drejt spitalit.

Sakaq, dy persona të tjerë kanë mbetur të bllokuar në automjetet e aksidentuara, teksa forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë për t’i nxjerrë.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur në total 5 persona, ku mes tyre ka qenë dhe një i mitur, gjendja e të cilit nuk dihet ende.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi