Aksident i rëndë në aksin Fushë Krujë-Krujë, plagosen babë e bir

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Krujë, pranë fshatit Kameras.

Raportohet se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, Dashamir Tusha 57- vjecc dhe Eljon Tusha 9-vjeç babë e bir.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është shpejtësia e madhe dhe një parakalim i gabuar.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi