7 pyetje që duhet t’i bëni partnerit, para se të hyni në një lidhje

Ju kurrë nuk do ta njihni mirë partnerin tuaj dhe në fakt, kjo është një nga gjërat më të bukura për të qenë në një marrëdhënie: Partneri juaj vazhdimisht ju befason.

Gjithsesi, ka disa gjëra themelore që duhet të dini para se të krijoni një lidhje të qëndrueshme me dikë.

Një studim i fundit, sugjeron 7 pyetje për t’iu bërë partnerit, para së të vendoset për të krijuar një lidhje të qëndrueshme.

Shumica e pyetjeve vlejnë jo vetëm për çiftet që synojnë martesën, ndërsa i shërbejnë partnerëve respektivë, për të ‘vënë pikat mbi i’, në lidhje me çështje të rëndësishme./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi